Minútka čítania

Planková grilovačka

Čas grilovačiek sa blíži, tak sa priprav a zatiaľ pogriluj sám seba. Odstupuj si nejaký čas a ideš!

Plank – Bočný plank – Reverse plank – Bočný plank

Plank je super cvik s vlastným telom, na ktorý nepotrebuješ nič, len nejaký priestor. Pracuješ ním nielen na bruchu, ale svoje si odbije celé telo. Pocítiš zadok, ramená, alebo zadné stehná – pri reverse verzii („na chrbte“). Nepodceňuj cvičenie core, má to preventívne účinky proti bolesti chrbta.

Menením pozícií vieš krásne „prepínať“ medzi jednotlivými svalovými reťazcami. Vylepšuješ si rovnováhu a držanie tela. Takéto combo si môžeš dať kedykoľvek počas tréningu, pekne to vie aktivovať ako na začiatku, ale taktiež ak si na konci tréningu a už sa chceš hýbať čo najmenej – proste sa len pogriluješ.

plankova grilovacka tomax
Prehrať video
co jest v teple tomax
Strava
Tomáš

Minútka čítaniaČo a ako jesť, keď je vonku hic Poznáš to. Appka na mobile (už nie teplomer) Ti ukazuje cez 30 stupňov. Je brutálne teplo.

Čítať viac »
projekt dominika tomax premena coaching
Premeny
Tomáš

2 min čítaniaProjekt Dominika 5 mesiacov spolupráce, takmer 10 kg dole, 100% sebavedomia hore S Dominikou sme začali v januári. Mala 73 kg. Jedla za

Čítať viac »
SKUPINOVY COACHING TOMAX
Cvičenie
Tomáš

Moja nová služba – funguje na báze mesačného členstva. Spolu s ostatnými makačmi dostaneš pravidelne celé tréningy, tréning. plány, recepty a mnoho ďalšieho. Veď si to mrkni

Čítať viac »