5 min čítania

Projekt Katka - 100 dní, -10 kíl

Ako mi sama Katka napísala do vstupného formulára, nikdy nebola veľká športovkyňa. Nebola vedená k športu. Občas ju boleli kolená. To by niektorým mohlo stačiť ako výhovorka na to, prečo vôbec začínať. Katka však so sebou chcela niečo robiť a výsledok našej spolupráce stojí za to.

 

Pár rokov dozadu začala behať na páse, upravila stravu a podarilo sa jej schudnúť 15 kg za 5 mesiacov. To je veľmi pekný výsledok. Nejaký čas sa opäť pokúšala o niečo podobné, s pohybom nemala problém, avšak váha neklesala. Ozvala sa mi a šli sme do coachingu

Keď sme si rozoberali stravu, nebolo tam nič extra zlé. Jedlá si skladala rozumne, pila dostatok vody. Niekde však musela byť chyba, keďže stála na váhe. Začali sme teda s nastavením kalórií a makroživín a ich sledovaním v appke. Fungovalo to, Katka šla postupne dole nielen s váhou, ale aj s mierami. 

Dodržiavala denné kroky, držala si príjem, postupne sme sa dostali aj na vyšší príjem bielkovín. Bolo naozaj vidno, že chce. Nehľadala slabé výhovorky, jednoducho si išla za svojím

Takto vyzeral jeden z dní, kedy sme si fotkami kontrolovali stravu. Pivko? Prečo nie 🙂

Síce mala problémy s kolenami, hľadali sme cesty, ako sa to dá. Upravené tréningy, bez extra ohybov v kolene – aj to sa dá. Nemusíš robiť len drepy a výpady. Niekedy dokonca nemohla robiť ani cviky, kedy kľačala na kolenách – aj okolo toho sme vedeli pracovať. Časom začala pomaly behať, v čom mala moju plnú podporu. 

Celkovo schudla 10 kíl a parádne sa pohli aj miery – prsia -6 cm, pás -11 cm, boky -10 cm a stehno -6 cm.

Jediná škoda je, že nemá lepšie fotky. Ale ten progres tam vidno ajtak.
Pozri si aj tabuľku s mierami a váhou, je to brutálne.

Nie vždy to bolo jednoduché, avšak ako mi sama povedala – práve keď sa jej nechcelo cvičiť a odmakala si to, mala zo seba super pocit.

Chcela sa naučit jesť zdravo, cítiť sa lepšie a byť sebavedomejšia. A dnes viem, že sa jej to podarilo. Videli sme sa prvýkrát naživo (nie len cez hovory), keď si prišla po penový valec a vyzerá super, je vysmiata a plná energie!

Myslím, že už vie, ako fungovať so stravou a ako cvičiť. A to bol aj jej cieľ.

Kati, veľmi Ti držím palce aj naďalej, si na super ceste. Makaj na sebe.

Čo na spoluprácu hovorí Katka:

Mňa oslovila u teba premena jednej kočky a chcela som to vyskúšať aj ja. Nezačali sme spolupracovať hneď ale asi až po mesiaci. Viackrát som ,,začínala,, ale nikdy mi to nevydržalo dlho. Druhá vlna korony mi dala zabrať hlavne po psychickej stránke a už som sa necítila dobre sama so sebou. Najťažšie nebolo začať ale skôr zotrvať a pokračovať v tom čo som začala. Ale keď som videla, že to proste funguje tak to išlo. Narazila som na teba fakt v,, hodine dvanástej,,. Ty si mi ukázal cestu a ostatné je už na mne. Najviac ma teší to, že môžem motivovať aj niekoho iného.

Ak máš záujem o podobnú premenu, pozri si moje služby – tomax.sk/sluzby. Zainvestuj do seba – nauč sa veci a netoč sa dokola na mieste.

preco by si mala cvicit silovo tomax
Cvičenie
Tomáš

2 min čítaniaPrečo by si mala cvičiť silovo? Neboj sa strojov a ťažších činiek. Práve naopak, choď do nich! Silový tréning

Čítať viac »
sila vola je obmedzena tomax
Motivácia
Tomáš

3 min čítaniaSila vôle je obmedzená Dôjdeš večer z práce. Sedíš pred telkou. Vieš, že v tej svojej tajnej skrinke

Čítať viac »
9 tipov ako byt fit v 2023 tomax
Motivácia
Tomáš

Chceš niekoľko rád o tom, ako spraviť rok 2023 zatiaľ najzdravším v živote? Klikaj sem

Čítať viac »