HODNOTENIA

recenzie tomax

HODNOTENIA

Všetky hodnotenia sú aj tu, na FB stránke
Tomax – fitblog a osobný tréning.

Tomáša poznám už celkom dlho, a preto som ho oslovil s prosbou o pomoc pri nastavení nejakého normálnejšieho stravovania. Prekvapilo ma, že aj keď som ho poznal ako uleteného chalana, ktorý nepokazí žiadnu srandu, od prvého okamihu sa správal ako profesionál a svedomito ku mne pristupoval.
Metódy, ktoré mi ukázal, mi pomohli nastaviť si návyky, ktoré mi na jednej strane pomohli redukovať váhu a na strane druhej sú udržateľné dlhodobo. Vrelo odporúčam Tomášove služby každému, kto chce niečo robiť so svojou váhou.
tomax recenzie
- Mišo I.

Síce cvičím už od 14-tich rokov, ale po 6 ročnej pauze počas materskej a nájdení nového hobby v podobe horskej cyklistiky, som sa definitívne dokopala začať so sebou niečo robiť, keďže mi chýbala kondička, sila v nohách ako aj stabilita na bicykli. Našťastie, v nešťastnej dobe kovidovej, som musela ako milovník smradľavých gymov a ťažkých želiez začať domácim tréningom. Tomáš mi ale pomohol prekonať nechuť k týmto tréningom, zamilovala som si ich, dokonca aj tie planky. Až natoľko, že sa mi snáď raz podarí aj planche. Tomáš sa o klienta naozaj zaujíma, niesú to žiadne plány stiahnuté z internetu, ale vytvorené presne na mieru a pravidelne update-ované. Super komunikácia a úžasná zbierka cvikov či uz s činkami, vlastnou váhou, trx, expandermi, fitloptou …. jednoducho s čím len chceš alebo s tým čo máš. Tomáša môžem len odporučiť a poďakovať sa mu za úžasný prístup a nové lepšie ja 🙂

tomax recenzie
- Lucka V.

Tomáša odporúčam všetkými 10timi 🙂 veľmi mi pomohol pri nastavení môjho jedálnička, ako sa správne stravovať, kde ubrať a kde zase pridať. V tomto smere stravovania som sa veľmi posunula a len vďaka nemu. Určite odporúčam, skvela komunikácia, konzultácia a aj samotný prístup.

tomax recenzie
- Ivka J.

Tomáško mi veľmi pomohol s nastavením jedálnička, skvelou konzultáciou a profesionálnym prístupom. Naozaj vie čo robí a stále sa učí nové veci.Nepoužíva len klasické, veľakrát zastaralé spôsoby trenovania -naopak sa snaží napredovat, rozvracať rôzne chýry čo sa týka stravovania aj cvičenia. Veľmi pozitívny a dobre naladený človek 💪🔝🙏🤗

tomax recenzie
- Terka K.

Na spolupraci s Tomasom, sa mi hned od zaciatku pacilo, ze na mna netlacil. Snazil sa o mne zistit co najviac a posuval ma malymi krokmi spravnym smerom. Nehovoril mi, co vsetko robim zle, ale co by som mohla robit lepsie. Neslo o ziadnu super prevratnu dietu, pomocou ktorej schudnes 20kg za 2 mesiace, ale podstatou bolo vytvorenie si noveho dlhodobo udrzatelneho zivotneho stylu, vdaka ktoremu sa clovek citi super. Prostrednictvom jeho podpory sa mi podarilo schudnut za 4 mesiace 11kg. Som sice iba na zaciatku cesty, ale uz teraz viem, ze som dostala najlepsi zaklad na dosiahnutie svojho ciela.

recenzie tomax
- Mirka M.

Tomáš je veľmi skúsený tréner, s ľudským prístupom a veľkou trpezlivosťou . Cvičila som s ním síce len krátky čas ale vďaka nemu som sa naučila že keď občas v miere zhresim tak si to nemusím vyčítať. Nakoľko mám rada čokoládu a cestoviny 😅. Tomáš mi ukázal že to nie je iba o poteni sa, ale aj o strave, ruka v ruke. Raz som naňho naďabila na insta a odvtedy sledujem každý prispevok a je to veľmi inšpiratívne.

recenzie tomax
- Lucka P.

Tomášovi som prvýkrat napísala v auguste minulého roku s malou dušičkou, že ma zachráni, kedže to už bolo dosť zlé.🐷
Vtedy som ešte presne nevedela, čo je to kalorický deficit a nikdy by som si nepomyslela, že telo je tak dokonalé a môže fungovať na princípe nejakej “rovnice”. No Tomáš mi ukázal, že sa to dá a to bez všelijakých obmedzovačiek a zákazov. Naučil ma, že nie je hriech občas zhrešiť, že sacharidy nie sú zlé a dokonca ani chlieb,ktorý tak ľúbim.🙈😍
Nakoľko žijem v zahraničí, netrénovali sme spolu, no zostavil mi tréningové plány na doma aj takto na diaľku sa mu podarilo to, že sa vždy teším na cvičenie. Stalo sa mojou súčasťou, ako aj každodenné krokovanie. 🚶🏽‍♀️
Ak sa mi nechcelo vedel ma krásne namotivovať, stačila mu jedna veta. 😁👌🏼Okrem toho, že je profesionál, rozhľadený a sčítaný, to čo povie ma zmysel a všetko je krásne podložené faktami a skúsenosťami. 👊🏽Nechýba mu ľudskosť, empatia a zmysel pre humor. Všetko čo robí,robí radosťou a ochotou pomôcť. V jeho prípade peniaze nehrajú hlavnú rolu, čo v dnešnej dobe treba vedieť oceniť. Všetkými desiatimi ho môžem len odporučiť. Bola to jedna z investícii do môjho zdravia, ktorú nikdy ľutovať nebudem.

- Radka P.

Tomáš je veľmi skúsený tréner s priateľským prístupom a venoval sa môjmu stravovaniu ako online coach 24/7, dával mi rady a tipy o vyváženej strave, sledoval môj jedálniček cez appku a tiež sme si pravidelne volávali a reportovali, čo bolo dobré a čo treba zlepšiť. Odporúčam ho každému, kto chce zmeniť svoj stravovací štýl k lepšiemu! 💪

- Dominik Š.

Tomáš mi online vypracoval tréningový plán v čase, keď som potreboval po pauze nakopnúť a hľadal som to správne nastavenie, ktoré by mi umožnilo ďalší progres. Aj po ukončeni coachingu viem z poskytnutých info ďalej čerpať a mám to v hlave konečne usporiadané.

recenzie tomax
- Marián K.

Za mňa absolútne super! Popravde, necvičím pod jeho dozorom, nakoľko žijem v zahraničí, ale čo sa týka stravovacieho plánu, tak tým ma dostal. Na základe mojich požiadaviek, a páru odpovedaných otázok, mi zhotovil plán na mieru, poradil, vysvetlil, navrhol cviky. A musím povedať, že kilečká idú dole samé 😊takže ja môžem len odporúčať! 👍

- Mishka K.

Tomáša poznám už roky, a ako som videla ako sa mu darí, pomáha druhým aby boli spokojnejší so svojou postavou a žili zdravší život, poprosila som ho o radu, radu s technikou a správnym postupom cvikov všetkých partií. Jeho workout plán mi veľmi sadol, výsledky som videla už po týždni, kde som samozrejme aj dodržiavala správne nutričný jedálniček, ktorý mi navrhol. Veľmi sú mi prínosné aj jeho články, kde uvádza fakty z rôznych zahraničných výskumov a taktiež veľmi podstatné fakty o nutričných hodnotách potravín, čo si málokto uvedomuje čo naozaj jeme, koľko to má kalórií a aký to ma dopad na naše telo. Odporúčam minimálne čítať jeho články a kto si chce dať poriadne do tela, a konečne zmeniť svoju životosprávu tak aj jeho workout plán 💪🏼💪🏼. 10/10 😊🔝

recenzie tomax
- Adriána M.

Tomášov online coaching a stravovací plán mi pomohli odštartovať moju cestu k zdravšiemu životnému štýlu. Poznáte totiž ten pocit, keď počúvate „Eye of the Tiger“ a ste premotivovaný vybehnúť 5 poschodí, no na druhom už lapáte po dychu, prepínate pesničku a čakáte na výťah? Presne pre nás je tu Tomáš, aby nám ukázal cestu na vrchol!

recenzie tomax
- Karol S.

Tomáš mi veľmi pomohol s úpravou stravy pomocou kalorických tabuliek a takisto mi vypracoval tréningový plán, s ktorým som nadmieru spokojná. Pozitívny a profesionálny prístup. Maximálna spokojnosť! 😊

recenzie tomax
- Martina Š.
K Tomasovi som sa dostala sprostredkovane.
Cvicim pod jeho vedenim asi mesiac a vysledky uz citim, napriek tomu, ze stravu som zatial velmi neupravila. Jeho treningy su zakazdym iine, nepredvidatelne… a to ma bavi.
Svojim zverencom sa venuje na 100 % – upozorni na kazdu chybicku, ktoru robite.
Je bezprostredny, ma zmysel pre humor – takze este sa aj nasmejete.
V tejto praci sa nasiel – odporucam kazdemu 👍🏼
- Dagmar S.
Tomáš ma veľmi príjemne prekvapil svojou adaptabilitou v Covid období keď nebolo možné predpovedať či sa bude alebo nebude dať chodiť do fitka. Vymýšľa super full body tréningy vonku a v každom počasí tak dobre, že človek zabudne, že sú 2 stupne a prší 🙂 Okrem toho dáva super insights na stravovanie, takže ak ho počúvate, výsledok sa zaručene dostaví 🤞 Je super vidieť, že sa nonstop ďalej vzdeláva. Určite odporúčam a teším sa na všetky ďalšie tréningy.
- Zuzka M.

S Tomášom som začal cvičiť spolu s manželkou. Cvičenie s Tomášom odporúčam, lebo vám pripraví tréning na mieru podľa toho čo chceme vylepšiť. 🙂 Je ochotný sa dohodnúť na termíne v telocvični alebo aj vonku.

tomax hodnotenia
- Matúš F.
Tomáš? Kolega poradil, jeho telefónne číslo mi dlho chladlo v mobile… No proste odhodlávali sme sa dlho na to fitko a veľmi sme s kamoškou 👯‍♀ nevedeli, do čoho ideme… ale po prvom tréningu bolo jasné, že sme na správnom mieste. Najsprávnejšom! Inteligentný, empatický, spoľahlivý, nadšený pre svoju prácu – a má rád sladké ako ja! (aj kečup!) Ale vážne – sadli sme si! Rozumie tomu, čo robí, vzdeláva sa (úplne fičím na jeho citáciách z odborných článkov a koláčových grafoch 😂), neúnavne a veľmi trefne píše blogy (koľkokrát mi hovorí z duše), presne vie, čo na koho platí, perfektne motivuje, vie vystavať tréning na mieru pre každé telo aj hlavu 😉, vystavia jedálniček, upozorní na chyby, NAOZAJ sa zaujíma o vaše pokroky – a nielen počas tréningu. Viem, o čom hovorím – práve oslavujeme ročné výročie našich spoločných rande vo FitInne, a ja som o pár kíl ľahšia, s vyššou hladinou endorfínov a hlavne namotaná pre pohyb! Ďakujem a určite vrelo odporúčam!
tomax hodnotenie
- Mirka S.

Velmi profesionálny, zároveň ludský a priatelský prístup. Tomáš nepozná vetu „Už nevládzem!“. Vždy vás vie nakoniec namotivovať tak, že sa vám chce makať 2x viac. Na každý tréning s ním sa úprimne teším (60 minút využitých na maximum + vela smiechu) a z fitka odchádzam vždy nabitá energiou. Každému prajem trénera akým je Tomáš.

- Monika H.

Tréningy s Tomášom sú super, on ako tréner a ako človek je super. Zábavný, veselý, ľudský.
Ak náhodou nemáš náladu alebo silu ísť na tréning, stáči keď naň prídeš, do 5 minút tréningu s Tomášom je ten pocit preč😉 a výsledky tréningov veľmi skoro na človeku vidno.
Jeho rady a povzbudenia prídu vždy vtedy, keď to potrebuješ.
Proste môžem všetkým len odporučiť👍💪🏻

- Patrícia L.

He is a very good and professional coach. Very interesting training, diverse exercises, motivates well for the final result. Helps with both physical shape improvement and nutrition plan.

- Vladimir V.

Skvelý, energický, originálny a v neposlednom rade zábavný. Presne taký býva tréning s Tomášom. Ako tréner má vždy pozitívny prístup a vyznačuje sa profesionalitou za každých okolností. Osobne kvitujem jeho snahu byť stále lepší a vzdelanejší v danej oblasti. Okrem vyššie uvedeného je neskutočný motivátor a vonia ,,človečinou“ 🙃

- Bibiana K.

S Tomášom sa mi cvičí výborne. Každý tréning je iný, nové cviky, nové výzvy. Tomáš je veľmi vynaliezavý, nápaditý, vzdelaný vo svojom odbore, ústretový pri dohadovaní si termínov. Baví ho jeho práca, čo je prínosom pre nás všetkých-jeho zverencov. Je milý a vtipný, teším sa na každý tréning s ním.

- Denisa T.

S Tominkom cvičím už šiesty mesiac a okrem zmeny životného štýlu mi priniesol aj novú energiu, ktorú mi dodáva na ranných tréningoch, na ktoré sa teším aj po takom čase.
Pri tréningoch Vám rád zaspieva alebo zatancuje, čo si myslím, že je veľká výhoda, ktorú neposkytuje každý tréner.
Je to tréner, ktorého baví to, čo robí a je to vidieť vo výsledkoch a vedomostiach, ktoré predáva každý deň ďalej.
Veľké ĎAKUJEM 🥰

- Adriana Š.

Motivacný, vysoko odborný a najmä kamarátsky prístup. Počas tréningu nám venuje plnú pozornosť.

- Andrea L.

Tomáš sa mi aktívne venoval v rámci letnej prípravy na novú sezónu. Využívali sme hlavne lokalitu Draždiak. Zamerali sme sa na cviky s vlastnym telom. Prístup bol excelentný, veľa užitočných rád ohľadom treningov, cvikov, stravy. Tréningy sme mali vždy skoro ráno a každý bol špecifický. Vstávalo sa mi s úsmevom  Odporúčam všetkými desiatimi 💪

recenzie tomax
- Ondrej G.

S Tomášom som začala cvičiť pred dvomi mesiacmi ako úplný začiatočník a veľmi ho odporúčam. 

Spravila som si z cvičenia zvyk, baví ma to a vidím na sebe zlepšenie. Čo sa týka techniky, nemožno to porovnať s pokusom o cvičenie doma, oveľa viac mi dáva hodinka poriadne naplánovaného tréningu! 

- Peťa F.

Dávam mu nálepku najlepšieho trénera, čo som si mohla vybrať. Nesnaží sa prezentovať ako dokonalý tréner bez jedinej chybičky. Nie sme pre neho len „cvičiaci a topiaci sa v drine potu“, ale pomáha nám s našimi pokušeniami, ktoré nás vedia kvalitne zabrzdiť v našich cieľoch. Hodina tréningu je naozaj len pre teba a plných 60 minút je maximálne využitých. Elegantne odignoruje námietku Už Nevlááádzem, cviky sa obmieňajú, nuda nehrozí. Náročnosť sa strieda, čiže kľudne aj doma môžeš niečo precvičovať. Pri technike dohliada ako rys. Ja osobne mám problém pri zapamätaní cvikov, i na to má trpezlivosť. Dá človeka fyzicky do laty, psychicky ho zresetuje a nastaví ho tak, aby už pri poslednej sérii sa tešil na ďalšiu hodinu. A výsledky prichádzajú! Veľké plus, že do popredia nedáva len tréningy, ale pracuje na tom, aby človek pochopil, kde to viazne. Edukačné príspevky, ktoré sú k tomu aj vedecky podložené, mi nie raz otvorili oči. A navyše, aj jeho recepty sú chutné  Úplne odporúčam, stačí len chcieť

- Miška G.

Som veľmi rada, že som v tomto svete plnom ,,trenérov,, natrafila na Tomíka, ktorý ako správny profík vie, čo robí. Pán tréner, s ktorým je každý jeden tréning jedinečný, zábavný, so 110% sústredením sa na klienta, pričom zakaždým prihliada na zverencove potreby❣️ Ďakujem, že vďaka tebe je cvičenie nie len drina, ale aj pôžitok a zábava.

recenzie tomax
- Mirka P.

Tomas is extremely energetic and knowledgeable. He does not only provide with excellent motivation, helpful nutrition information, but also with practical tips you can use in your everyday life. In addition his approach is tailored to each client depending on his personal needs and aspirations.

- Andrea H.

Strongly recommend Tomash like a personal trainer! Person with a rich knowledge in diet systems and body work out, and, in my case, the most important thing – personal approach for each client, primarily related to the health and physical condition.
Second, also important thing Tomash is a good guy, and training process brings you a lot of fun and motivation, to reach the new records of your own!
As a result – 7 kg for one and a half months!!
Good luck !

- Stepan R.

S Tomášom je cvičenie super, aj keď občas brblem, vie, že to tak nemyslím. Vie vysvetliť ako treba cviky robiť správne, kontroluje a opravuje, čo je presne dôvod, prečo som chcela trénera a rozhodnutie neľutujem. Snaží sa všetko prispôsobiť každému klientovi, je s ním sranda a je vidieť, že jeho samotného práca s ľuďmi baví a ide mu to. Odkedy cvičím s Tomášom, fitko sa zmenilo z „musím tam ísť“ na „super, idem sa odreagovať“, takže určite thumbs up!

- Katarína K.

S Tomášom mám len a len dobré skúsenosti. Vie čo robí, pomaha ľuďom prekonávať svoje limity a hranice. Ak by som mal odporučiť trénera tak odporúčam Tomáša.

- Lukáš Š.

He really has a lot of experience especially if you are a newbie. I recommend you start with him .. he is a professional trainer psychologically and physically

- Majed A.A.

Never enjoyed the gym that much! Workout with Tomaš is absolutely amazing, I couldn’t find a better trainer! 
Each session is carefully prepared and he will help you to reach your goals, whatever they might be! 💪🏻

- Paolo V.

S Tomášom cvičím len pár týždňov a už vidím výsledky. Merateľné aj kondičné. Na tréningy sa vždy veľmi teším, lebo ich vystavia pestro a na mieru. Tomax je profík a pedant ale zároveň kamoš. Cením aj jeho ponožkový vkus a zmysel pre humor. Vidno, že mu záleží nielen na výsledkoch na papieri, ale stará sa aj o psychickú pohodu. Mega vie namotivovať a vyhecovať počas tréningu aj mimo neho. Je neustále k dispozícii zodpovedať akúkoľvek otázku a reálne sa o vás zaujíma, čo vôbec nie je bežná vec. Teším sa na ďalšie zhodené kilá a nabraté skilly 💪🤟

- Katka Ch.

S Tomášom trénujem už mesiac a môžem ho ako trénera iba odporúčať. Prečo? Kvôli jeho profesionálnemu prístupu k tréningom, priateľskému správaniu, záujmu o ľudí ktorých trénuje….Počas tréningu ma vie neskutočne namotivovať k cvičeniu, výdrži nevzdať to… Mňa ako tréner dostal hlavne tým, že na druhý deň po tréningu mi písal, že ako sa cítim po tréningu to som s predošlým trénerom nezažila a taktiež po tréningu s ním sa cítim síce miestami úplne K.O. ale ten skvelý pocit z dobre odmakanej práce je na nezaplatenie. Pri druhom tréningu ma zvážil, zmeral a hlavne poradil veci ohľadom lepšieho stravovania (doplnenia bielkovín proteínom…) a taktiež všetky tieto veci doteraz sleduje. A najväčšie plus je, že počas tréningu sa venuje iba jednému človeku. Takže z mojej strany patrí Tomášovi jedno veľké ďakujem za jeho prístup k nám klientom a jednoznačné odporúčanie. Ja ho odporúčam kade chodím, kedže moje stratené kilá začinajú byť vidieť 💪😊👍

- Petra S.

S Tomášom som veľmi spokojná, nakoľko sa svojim klientom venuje na 100%. Vie poradiť ochotne so všetkým (či už strava, konkrétne cviky, mýty) a najmä vie naučiť správnu techniku pri cvičení, čomu veľa trénerov nevenuje veľkú pozornosť (čo som si ja osobne všimla). Takisto odporúčam kvôli priateľskému a motivačnému prístupu. Vždy som po tréningu maximálne spokojná a dobre naladená. 

- Mirka Š.

Excellent training sessions and real progress. Tomax is very professional. BTW, he speaks English fluently if you don’t know Slovak language.

- Carlos L.G.V.

Vždy mi dajú fyzicky zabrať tréningy s Tomášom. Chodím k nemu mesiac skoro každý večer na hodinu a musím priznať,  že sa cítim a aj vyzerám lepšie ako predtým. Fakt šikovný chalan. 😋

- Simonka S.S.

Mám rad tréningy s Tomášom, je to môj kamarát a bavíme sa každým tréningom. Tak isto vie naviesť a upozorniť na chyby pri technike cvičenia ako aj poradiť so stravovaním. 🙂 Môžem len odporučiť.

16711872_1198620123590342_8057281882012402554_n
- Filip M.

Profesionálny prístup, poradenstvo, cvičenie a stravovací plán na mieru je super.

1931358_790425207747573_1781684867753766875_n
- Patricie K.L.

Profesionálny a zároveň ľudský prístup. Tomáš je výborný tréner, dá vám zabrať ale s mierou. Cvičím pod jeho dohľadom od októbra 2018 cítim sa lepšie nie len fyzicky ale aj psychicky 

37758488_2154962847866182_3875812645785305088_n
- Karolína K.

S Tomášom cvičím už dva mesiace a ako trénera ho môžem len odporučiť, je fakt profesionál, vie poradiť, usmerniť, cvičenie ma baví, na tréningoch je priateľská atmosféra a dobrá nálada. Za mňa 👍

41436377_10212534769309793_5843985334777413632_n
- Betka S.