Tomax – Fitblog a osobný tréning

ToMaX v skratke

Ahoj, som Tomáš. Už niekoľko rokov som zapálený do cvičenia a celkovo milujem šport.

Hýb sa, bav sa

Ako tréner sa svojim klientom snažím ušiť tréning na mieru, aby ich cvičenie a celkový proces premeny bavil čo najviac. Nasilu sa dá niečo robiť len chvíľu, avšak po čase to každého prejde. Cvičenie a “well-being” je životný štýl. Je to maratón, nie šprint. Celkový zdravý životný štýl má byť dlhodobo udržateľný. Hýb sa, bav sa. Nech už je to pri čomkoľvek. Podľa mňa je práve zábava cesta. A ak sa zakomponuje do cvičenia so super výsledkami ako po fyzickej, tak aj po psychickej stránke – lepšia kombinácia sa nájde len ťažko.

Taktiež rád vyjadrujem svoj názor, najmä na webe – www.tomax.sk/blog, Instagrame – tomax.sk, či FB stránke Tomax – Fitblog a osobný tréning. Verím len vedecky podloženým faktom, preto sú všetky články písané zo štúdií. Proste never všetkému, čo sa píše na internete. Niekedy to vie úplne zbytočne pomotať hlavu. Na mojom webe nájdeš rôzne články o strave, doplnkoch, taktiež videorecepty alebo tipy na cvičenie.
Moju ponuku nájdeš v sekcii “Služby” a názory mojich klientov v “Recenzie”.
 

Trénujem vo Fitinne na Poštovej 1 v Starom meste a na preliezkach na Draždiaku s vybavením ako TRX, expandery, BOSU a mnohým ďalším.

Certifikácie a vzdelanie

FB stránka
Profil LinkedIn
Profil Instagram
HĽADAŤ
MENU