OSOBNÝ TRÉNING

trening drazdiak tomax
osobny trening tomax

SAD J.KRÁĽA / DRAŽDIAK

  • 1 - 5 ľudí
  • Lodné laná, TRX, kettlebelly, expandery, preliezky, vlastná váha...
  • Vedenie tréningového zápisníka
  • Cena je variabilná podľa počtu osôb

FITINN-STARÉ MESTO

  • Osobný prístup
  • Tréning - podľa osobnej preferencie
  • Vedenie tréningového zápisníka
  • Výkonnostné testy
  • Pravidelné merania - váha, obvody, % telesného tuku atď.
  • Info o členstve - www.fitinn.sk

Tomáš sa mi aktívne venoval v rámci letnej prípravy na novú sezónu. Využívali sme hlavne lokalitu Draždiak. Zamerali sme sa na cviky s vlastnym telom. Prístup bol excelentný, veľa užitočných rád ohľadom treningov, cvikov, stravy. Tréningy sme mali vždy skoro ráno a každý bol špecifický. Vstávalo sa mi s úsmevom  Odporúčam všetkými desiatimi 💪

recenzie tomax
- Ondrej G.

S Tomášom som začala cvičiť pred dvomi mesiacmi ako úplný začiatočník a veľmi ho odporúčam. 

Spravila som si z cvičenia zvyk, baví ma to a vidím na sebe zlepšenie. Čo sa týka techniky, nemožno to porovnať s pokusom o cvičenie doma, oveľa viac mi dáva hodinka poriadne naplánovaného tréningu! 

- Peťa F.

Dávam mu nálepku najlepšieho trénera, čo som si mohla vybrať. Nesnaží sa prezentovať ako dokonalý tréner bez jedinej chybičky. Nie sme pre neho len „cvičiaci a topiaci sa v drine potu“, ale pomáha nám s našimi pokušeniami, ktoré nás vedia kvalitne zabrzdiť v našich cieľoch. Hodina tréningu je naozaj len pre teba a plných 60 minút je maximálne využitých. Elegantne odignoruje námietku Už Nevlááádzem, cviky sa obmieňajú, nuda nehrozí. Náročnosť sa strieda, čiže kľudne aj doma môžeš niečo precvičovať. Pri technike dohliada ako rys. Ja osobne mám problém pri zapamätaní cvikov, i na to má trpezlivosť. Dá človeka fyzicky do laty, psychicky ho zresetuje a nastaví ho tak, aby už pri poslednej sérii sa tešil na ďalšiu hodinu. A výsledky prichádzajú! Veľké plus, že do popredia nedáva len tréningy, ale pracuje na tom, aby človek pochopil, kde to viazne. Edukačné príspevky, ktoré sú k tomu aj vedecky podložené, mi nie raz otvorili oči. A navyše, aj jeho recepty sú chutné  Úplne odporúčam, stačí len chcieť

- Miška G.

Strongly recommend Tomash like a personal trainer! Person with a rich knowledge in diet systems and body work out, and, in my case, the most important thing – personal approach for each client, primarily related to the health and physical condition.
Second, also important thing Tomash is a good guy, and training process brings you a lot of fun and motivation, to reach the new records of your own!
As a result – 7 kg for one and a half months!!
Good luck !

- Stepan R.

Pozri si všetky hodnotenia.