Dajte mi follow
0
Počet produktov v košíku: 0

Projekt Marina

Projekt Marina - 5 mesiacov, 10 kíl

Marina cvičila vyše tri roky sama. Výsledky si veľmi nesledovala, avšak neboli nejak výrazné. Asi aj preto ma pred 5 mesiacmi oslovila, aby sme spolu pracovali. 

Má rada silové treningy, preto som sa snažil zostavovať naše hodiny práve s dôrazom na silové cvičenie, avšak zaradili sme aj viac kondičné veci. Trénovali sme 2x týždenne, sama si pridávala ešte hodinu v posilke cez víkend. Žiadne šialené hodiny kardia. Silový tréning, zvýšený príjem bielkovín, rozumná strava. 

Stravu sme nastavili na istý počet kalórií s daným pomerom makroživín. Po 1-2 týždňoch nahadzovania všetkého sa naučila flexibilnému stravovaniu. Naučila sa, že ak jeden deň trošku preženie, v dalších trošku uberie. Nič hrozné sa nedeje, žiadne zlyhanie. Niekedy sa vyskytol výlet a podobné záležitosti, kde sa tá strava ustriehnuť veľmi nedá. Nenahadzovala si úplne každé jedlo, každý deň, ale po čase vedela, čo si môže dovoliť a čo radšej nie. Podľa jej vlastných slov je nahadzovanie jedla po určitom čase veľmi jednoduché a praktické. 

marina premena tomax

Šla hore nielen silovo, ale aj kondične. Dokáže robiť veci, ktoré si predtým ani nepredstavila. Jediné, čo šlo dole, je váha, tuk a obvody telesných partií. Najbližším cieľom je rúčkovanie na preliezkach-to síce trochu potrvá, ale určite to dáme. 

Za 5 mesiacov (Od 20. marca do 20. augusta): schudla 10 kíl a doslova sa mi stráca pred očami – najvýraznejšie v páse a bokoch. 

Na Marinu som veľmi hrdý. Ako na jej výsledky, tak aj prístup. Počúvala moje rady a stále sa chcela zlepšovať. Celý proces ide pekne pomaly, rozumne ale hlavne udržateľne. Proste maká, flexibilne drží stravu a chce. Tu ale nekončíme, ideme ďalej

Newsletter


Užitočné info a extra ponuky, (ne)pravidelne do Tvojho mailu.

Ukážem Ti, ako sa baviť pohybom a žiť zdravšie. Jednoducho, dlhodobo, v bežnom živote.