Dajte mi follow
0
Počet produktov v košíku: 0

Glute bands Tomax​

Glute bands Tomax​

Glute bands, glute loops, krátke spojené gumičky. Nech si to nazveš ako chceš, sú malým – veľkým pomocníkom nielen pri domácom tréningu. Síce ich názov evokuje použitie len na svaly zadku (gluteály), nie je to tak. Vieš s nimi precvičiť celé telo.

Zaberú Ti minimum miesta, sú ľahké a prenosné. Takže ak Ťa už nebaví požičiavať si spoločné gumky z fitka, toto je jasná voľba. 

Vďaka textilnému materiálu sa oproti gumovým nerolujú po nohe, ani inak neťahajú.

V balení dostaneš až 3 gumy a malý priesvitný bag. Gumy sú rovnakej dĺžky, avšak rozdielneho odporu. s ich rozdelením Ti pomôže farba a nápis na gume.

-tyrkysová – light = 8-14 kg
-ružová – medium = 13-23 kg
-čierna – heavy = 20-32 kg
*Konečné rozpätie váhy je odpor, ktorý vyvinieš pri maximálnom natiahnutí gumičky

E-book 

Ak by Ti to bolo málo, môžeš ich použiť aj viac naraz. Okrem glute bands si vieš kúpiť aj 25 stranový e-book. Nechceš predsa, aby si gumy síce mal doma, ale nepoužil ich, lebo nevieš ako. Keď ich už máš, tak sa s nimi nauč robiť! Taktiež si prečítaš, prečo sú vhodné do rôznych typov tréningu (podľa viacerých štúdií). Využiješ ich ako v rozcvičke, tak aj v hlavnej časti tréningu.

Hlavné body:

  • 29 cvikov s popisom, fotkami a videami
  • cviky na všetky partie rozdelené do 5 kategórií
  • tréningové plány pre začiatočníkov aj pokročilých

Cviky som rozdelil na 5 kategórií a to nohy a zadok, vrch-push, vrch-pull, combá a core. Celkovo je znázornených 29 cvikov. Máš tam obrázky ako pohyb začína, pokračuje a končí. Pri každom cviku je popis, na čo si dávať bacha a ako cvik vykonať. Video cviku je tam tiež, nech vidíš, ako to má vyzerať. 

Na konci sú 4 tréningové plány. Sú rozdelené pre začiatočníkov a pokročilých. Každá táto úroveň má po jednom tréningu na spodok a na celé telo. Takže sa nemusíš báť, aj keď len začínaš. Všetko máš podrobne vysvetlené a znázornené. Alebo keď si už riadny makač, máš tam aj cviky, pri ktorých sa určite zapotíš. 

Videonáhľad e-booku:

Už treba „len“ makať! 

A vyzerá to, že sa Vám páčia 😊

Glute bands stoja 24,90 €. Posielam aj do zahraničia.

Alebo chceš len e-book „ako cvičiť s Glute bands“ za 4,90 €. 
Viac info o e-booku.

Newsletter


Užitočné info a extra ponuky, (ne)pravidelne do Tvojho mailu.

Ukážem Ti, ako sa baviť pohybom a žiť zdravšie. Jednoducho, dlhodobo, v bežnom živote.