Dajte mi follow
0
Počet produktov v košíku: 0

Projekt Aďa. 4 mesiace stáli za to!

Projekt Aďa. 4 mesiace stáli za to!

Kokos, to je prdel!” To boli moje prvé myšlienky, keď mi po prosbe o pred / po fotky poslala Aďa tieto fotky.

Poznali sme sa už dlhšie ale spolupracovať sme začali v auguste. Po spoločnom telefonáte som jej nastavil stravu a tréningový program. Zbavila sa celulitídy, vymakala postavu. Nohy, brucho, veď sa len pozri. Vraví, že je v najlepšej forme, v akej kedy bola. Či už fyzicky, ale určite aj psychicky.

V posilke trénovala 4x týždenne, preto sme nastavili split na vrch/spodok, vrch/spodok. Všetko šla silovo – s voľnými váhami alebo na strojoch. (Baby prosím, nebojte sa toho). Pri nohách a niektorých cvikoch pridala napr. glute bandy. Približne 2x týždenne ešte stíhala kick box a robila jógu.

Čo sa týka stravy, mala napísané základné jedlá, aby vedela, od čoho sa má odraziť. To hlavné bolo ale nastavenie kalórií a pomeru makier. Dodržiavala to krásne. Samozrejme, že aj ona si sem-tam dala niečo “hriešne” ale vedela, že má existovať nejaká miera. A hlavne, že sa za to potom nemusí trestať nekonečným kardiom. Možno si neskôr už nenahadzovala úplne všetko, ale dalo jej to pojem o tom, čo si môže dovoliť a čo už možno nie.

Prečo uspela:

  • kvalitná strava
  • dostatok bielkovín
  • silový tréning
  • vhodne doplnené kardio
  • vytrvalosť
  • samoštúdium
  • nekecala, makala

Cez vianočné sviatky sme sa stretli a doma si spolu odmakali tréning. Bola radosť ju sledovať. Tu sú videá:

premena ada tomax
Prehrať video
premena ada tomax
Prehrať video

Takže Adi, ďakujem za spoluprácu a makaj ďalej!

Čo hovorí na coaching Aďa:

Tomáša poznám už roky, a ako som videla ako sa mu darí, pomáha druhým aby boli spokojnejší so svojou postavou a žili zdravší život, poprosila som ho o radu, radu s technikou a správnym postupom cvikov všetkých partií. Jeho workout plán mi veľmi sadol, výsledky som videla už po týždni, kde som samozrejme aj dodržiavala správne nutričný jedálniček, ktorý mi navrhol. Veľmi sú mi prínosné aj jeho články, kde uvádza fakty z rôznych zahraničných výskumov a taktiež veľmi podstatné fakty o nutričných hodnotách potravín, čo si málokto uvedomuje čo naozaj jeme, koľko to má kalórií a aký to ma dopad na naše telo. Odporúčam minimálne čítať jeho články a kto si chce dať poriadne do tela, a konečne zmeniť svoju životosprávu tak aj jeho workout plán 💪🏼

Newsletter


Užitočné info a extra ponuky, (ne)pravidelne do Tvojho mailu.

Ukážem Ti, ako sa baviť pohybom a žiť zdravšie. Jednoducho, dlhodobo, v bežnom živote.