2 min čítania

PROJEKT PAŤKA. Alebo vek je fakt len číslo

Začali sme koncom októbra, kedy bola je váha 70,50kg. Teraz je na 61,50. Nielenže je Paťka ľahšia, nosí menšiu konfekčnou veľkosť a vyzerá úplne perfektne. Je aj pohybovo zdatnejšia a silnejšia.

💪  TRÉNING

Na začiatku chcela trénovať raz týždenne, avšak po nejakom čase ju to aj s kolegyňou Mirkou (a vernou sparingpartnerkou) začalo baviť a makali sme 2x v týždni. Či už v posilke, alebo vonku, keď bolo teplejšie. Chce skúšať nové veci a má rada výzvy. Mirka jej hovorí, že je z Marsu – pretože stále vládze viac a viac. Väčšinou dokonca chodila na tréningy behom alebo na bicykli – proste vzorový klient.

🍏 STRAVA

Stravu sme riešili veľmi jednoducho. Žiadne počítanie kalórii alebo neviem aká diéta. Vytvoril som jej zoznam potravín, ktoré majú tvoria základ jedálnička. Taktiež aj kombináciu istých potravín, ktorými si stále poskladala komplexné jedlá. Tvoril ich vyvážený pomer bielkovín, sacharidov a tukov a primerane kalórie. Sama hovorí, že jej to strašne sadlo, bolo to jednoduché a použiteľné kedykoľvek.

Paťka si išla pohodovým tempom, bez nejakej drastickej diéty a vždy s úsmevom na tvári. No proste radosť spolupracovať.

projekt patka premeny tomax

A to najlepšie – she’s 49 years young!

Takže – netreba sa vyhovárať na vek, deti, prácu. Buď chceš, alebo nechceš. Ale Paťka je perfektný príklad, že to ide kedykoľvek!

Ako vidí naše trénovanie Paťka:

Tréningy s Tomášom sú super, on ako tréner a ako človek je super. Zábavný, veselý, ľudský.
Ak náhodou nemáš náladu alebo silu ísť na tréning, stáči keď naň prídeš, do 5 minút tréningu s Tomášom je ten pocit preč😉 a výsledky tréningov veľmi skoro na človeku vidno.
Jeho rady a povzbudenia prídu vždy vtedy, keď to potrebuješ.
Proste môžem všetkým len odporučiť👍💪🏻
preco by si mala cvicit silovo tomax
Cvičenie
Tomáš

2 min čítaniaPrečo by si mala cvičiť silovo? Neboj sa strojov a ťažších činiek. Práve naopak, choď do nich! Silový tréning

Čítať viac »
sila vola je obmedzena tomax
Motivácia
Tomáš

3 min čítaniaSila vôle je obmedzená Dôjdeš večer z práce. Sedíš pred telkou. Vieš, že v tej svojej tajnej skrinke

Čítať viac »
9 tipov ako byt fit v 2023 tomax
Motivácia
Tomáš

Chceš niekoľko rád o tom, ako spraviť rok 2023 zatiaľ najzdravším v živote? Klikaj sem

Čítať viac »