2 min čítania

PROJEKT PAŤKA. Alebo vek je fakt len číslo

Začali sme koncom októbra, kedy bola je váha 70,50kg. Teraz je na 61,50. Nielenže je Paťka ľahšia, nosí menšiu konfekčnou veľkosť a vyzerá úplne perfektne. Je aj pohybovo zdatnejšia a silnejšia.

💪  TRÉNING

Na začiatku chcela trénovať raz týždenne, avšak po nejakom čase ju to aj s kolegyňou Mirkou (a vernou sparingpartnerkou) začalo baviť a makali sme 2x v týždni. Či už v posilke, alebo vonku, keď bolo teplejšie. Chce skúšať nové veci a má rada výzvy. Mirka jej hovorí, že je z Marsu – pretože stále vládze viac a viac. Väčšinou dokonca chodila na tréningy behom alebo na bicykli – proste vzorový klient.

🍏 STRAVA

Stravu sme riešili veľmi jednoducho. Žiadne počítanie kalórii alebo neviem aká diéta. Vytvoril som jej zoznam potravín, ktoré majú tvoria základ jedálnička. Taktiež aj kombináciu istých potravín, ktorými si stále poskladala komplexné jedlá. Tvoril ich vyvážený pomer bielkovín, sacharidov a tukov a primerane kalórie. Sama hovorí, že jej to strašne sadlo, bolo to jednoduché a použiteľné kedykoľvek.

Paťka si išla pohodovým tempom, bez nejakej drastickej diéty a vždy s úsmevom na tvári. No proste radosť spolupracovať.

projekt patka premeny tomax

A to najlepšie – she’s 49 years young!

Takže – netreba sa vyhovárať na vek, deti, prácu. Buď chceš, alebo nechceš. Ale Paťka je perfektný príklad, že to ide kedykoľvek!

Ako vidí naše trénovanie Paťka:

Tréningy s Tomášom sú super, on ako tréner a ako človek je super. Zábavný, veselý, ľudský.
Ak náhodou nemáš náladu alebo silu ísť na tréning, stáči keď naň prídeš, do 5 minút tréningu s Tomášom je ten pocit preč😉 a výsledky tréningov veľmi skoro na človeku vidno.
Jeho rady a povzbudenia prídu vždy vtedy, keď to potrebuješ.
Proste môžem všetkým len odporučiť👍💪🏻
projekt katka tomax
Premeny
Tomáš

Katka nebola športovkyňa. Snažila sa schudnúť, hýbala sa, ale váha nešla dole. Začali sme spolu makať a za 100 dní šlo dole krásnych 10 kíl.

Čítať viac »
Ako sa nevrátiť z dovolenky o 5 kíl ťažší tomax
Strava
Tomáš

Si na dovolenke, beriem. Chceš mať kľud, oddýchnuť si, neriešiť. Ale naozaj sa po 10 dňoch nemusíš vrátiť o 5 kíl ťažší. Mysli nejaký pohyb a rozumný výber pri strave.

Čítať viac »
vyzva 8 tyzdnov tomax
Motivácia
Tomáš

Leto je takmer za nami, čas drinčíkov, grilovačiek a párty sa pomaly končí. Je čas opäť na sebe makať a dať sa do režimu. Ten Ti ponúkam – je už len na Tebe, či na sebe naozaj chceš makať a o necelé 2 mesiace si povedať, že to stálo za to.

Čítať viac »