Dajte mi follow
0
Počet produktov v košíku: 0

Projekt Saška – 4 mesiace coacingu sa oplatili

Projekt Saška - 4 mesiace coacingu sa oplatili

Saška ma oslovila koncom marca. Začali sme len na coachingu „strava“. Keď videla, že jej to pomaly ide, prešli sme na fullku a teda pridali sme aj cvičenie. No a výsledok fakt stojí za to, veď sa presveč sám.

Saška má 42 rokov, rodinu, dieťa, prácu. Je celiatička. Po operácii ju stále bolelo rameno. Wau…ktorú výhovorku by si si vybral? Je ich dosť, že? Napr. že nemáš čas kvôli práci a rodine. Nemôžeš cvičiť kvôli boľavému ramenu. Už si „stará“, tak to nepôjde a nemá to ani zmysel skúšať. Všetko sú to bludy, ktorými podporuješ jedine to svoje „lenivé ja“. V nej sa ale ozvalo najmä to „chtivé ja“ a išla do toho.
Ak niečo chceš, hľadáš spôsoby, ako to spraviť a nie naopak. Saška chcela.

Začala na 69 kg. Jej cieľom bolo dať 6-7 kg dole. Najlepšie s hmotnosťou vraj na tom bola cca 10 rokov dozadu, keď mala 61 kíl. K tomu sa vlastne chcela dostať. Dnes má 57 kg a cíti asi najlepšie v živote. Dole si môžeš pozrieť aj priebeh chudnutia. Išlo to pekne pomaly, postupne a celkom lineárne (Pamätaj však, že nie vždy to takto pôjde, niekedy sú to skôr vlny, ale dôležitý je dlhodobý progres).

Nikdy nebola extra športovec, cvičila sem-tam pre seba. Mala operované rameno a trpela jeho stálymi bolesťami. Pracovali sme okolo toho a čuduj sa svete – bolesť odišla a môže cvičiť normálne. Už neberie ani tabletky proti bolesti. To je absolútna pecka. Ale hlavne nie je obmedzovaná v bežnom živote. Denne robila okolo 10000 krokov – to sme sledovali. Cvičila 3x týždenne. Plus k tomu pridala sem tam nejaký beh. A vypálilo to parádne – veď mrkni na to brucho a stehná – brutál!

Je celiak, preto sme sa museli vyhnúť pečivu. Dokým sme nezačali spolupracovať, snažila sa jesť zdravo ale vôbec nekontrolovala veľkosti porcií. Asi rok sa jej váha nehýbala a bola z toho demotivovaná. Časom sme zvyšovali bielkoviny, kontrolovali kalórie a upravovali veľkosti porcií. Necítila sa hladná, nedržala žiadne hladovka a bolo jej fajn. Vedela normálne fungovať vo svojom bežnom živote. Teraz už vie, koľko môže zjesť, čo si vyberať a ako si skladať jedlá v bežnom živote.

Nikdy so sebou nebola spokojná. Nech som jej hovoril koľko pokroku spravila, stále nebolo dobre. Stále hovorila, že ako jej to ide pomaly a stále som jej vravel, že pomaly je lepšie ako nič a ide jej to super. Asi to potrebovala počuť, pretože aj počas 10. týždňa makala akoby to bol ten prvý. Myslím, že sa zmenilo aj jej sebahodnotenie. Keď sa obzrie 4 mesiace dozadu, má za sebou neskutočný progres. A hlavne robili sme to udržateľne. Vie čo robiť aj sama a nemusí sa držať žiadneho nezmyselného jedálnička.

Náš další cieľ je naberať svalovú hmotu, takže postupne jesť viac (a hlavne sa nebáť viac jesť), jesť kvalitne a cvičiť silovo, komplexné veci, progresívne.
Saši, držím palce, si super a hlavne motivácia pre ostatných! 

Čo na spoluprácu hovorí ona:

Prečo som si vybrala @Tomax.sk? Priznám sa, Tomáš bola moja voľba číslo 2…a neľutujem, naozaj, dokonca toto bolo najlepšie rozhodnutie aké som mohla v tomto smere spraviť. Porovnávať nebudem, keďže bol môj jediný trenér akého som kedy mala. Ale poviem Vám čo dostanete a čo nie…. Nečakajte jedálničky na mieru, ktoré nechutia a budetehladovať……vlastne nebudete….pretože Vás naučí samostatnosti ako si správne vyskladať ten svoj. Vo všetkom Vás usmerní, poradí, dozrie na Vás, zostaví tréning presne pre Vás = aj ak máte zdrav. obmedzenie ako ja = r2014 operácia ramena = odvtedy nonstop bolesti 24/7. Čo som dostala ja? nooo… minus 12kg za 4 mesiace…a co je NAJDôLEŽITEJŠIE od 30.3. som bez liekov na moje rameno, v mojom prípade sa to vyriešilo cvičením. Je to naozaj jednoduché ak si zmenu želáte tak ako ja. Čo ešte dodať? Som z tejto mojej premeny veeeeeľmi šťastná aaaaaaa idem ďalej ešte trošku nabrať svalíky

P.S.-za voľbu až č.2 som síce urazený, ale tak asi prepáčim no.

Ak chceš podobnú premenu aj Ty, pozri si moju ponuku alebo počkaj na skupinový online coaching. Ten začne v prvej polovici septembra a bude to pecka!

Pozri si, ako si poctivo zapisovala a sledovala svoj progres. Hmotnosť aj miery. Tie posuny sú brutálne.

benefity cvicenia tomax
Cvičenie
Tomáš

Cvičenie nie je len o fyzične. Tu sú jeho ďalšie parádne výhody.

Čítať viac »
Strava
Tomáš

Priberanie môže byť pre niektorých ľudí rovnako náročné ako chudnutie. Ak sa snažíš pribrať, tu je niekoľko tipov.

Čítať viac »
Baby, fitkom NEbudete vyzerať ako muži! tomax
Cvičenie
Tomáš

Baby, fitkom NEbudete vyzerať ako muži! Ak si žena, ktorá sa silovému tréningu vyhýbala ako Boris kondómom, je čas to zmeniť. Prečo? No, na začiatok

Čítať viac »

Newsletter


Užitočné info a extra ponuky, (ne)pravidelne do Tvojho mailu.

Ukážem Ti, ako sa baviť pohybom a žiť zdravšie. Jednoducho, dlhodobo, v bežnom živote.