Minútka čítania

Prečo cvičíš?

Jednoduchá otázka ale…vieš na ňu odpovedať? Čo je ten ozajstný, hlboký dôvod, prečo cvičíš?

Pár dní dozadu som do story hodil otázku: “Prečo cvičíš”? Nečakal som, že dostanem toľko odpovedí a týmto Vám ďakujem.

Je totiž dôležité vedieť to svoje PREČO a týmto som chcel docieliť to, aby ste sa nad tým viac zamysleli.

Výsledky tohto mojho mini-researchu sú tu.

Super je to, že prím hrá mentálne zdravie. Teda najmä u žien. Muži viac riešia vzhľad a na mentálnu stránku až tak nemyslíme. (Žeby sme mali priveľké ego?)

Celkovo by som to mohol zosumarizovať takto – ide nám o zdravie. Lebo to máme len jedno. A aj keď je druhá vlna korony, makajme ďalej. Ak sa chce, spôsob sa vždy nájde. Chceme mať predsa lepšiu imunitu, obranyschopnosť, kondičku a hlavne dobrý pocit.

Odporúčam prečítať / vypočuť si knihu od Simona Sineka – Start with why. Práve pri jej čítaní mi napadlo opýtať sa, prečo vlastne cvičíš. Moje osobné „why“ = byť zdravý – byť výkonný v práci – byť fyzicky schopný po každej stránke – cítiť sa dobre vo vlastnom tele – prekonávať sa.

Poriadne sa zamysli nad tým svojim.

co jest v teple tomax
Strava
Tomáš

Minútka čítaniaČo a ako jesť, keď je vonku hic Poznáš to. Appka na mobile (už nie teplomer) Ti ukazuje cez 30 stupňov. Je brutálne teplo.

Čítať viac »
projekt dominika tomax premena coaching
Premeny
Tomáš

2 min čítaniaProjekt Dominika 5 mesiacov spolupráce, takmer 10 kg dole, 100% sebavedomia hore S Dominikou sme začali v januári. Mala 73 kg. Jedla za

Čítať viac »
SKUPINOVY COACHING TOMAX
Cvičenie
Tomáš

Moja nová služba – funguje na báze mesačného členstva. Spolu s ostatnými makačmi dostaneš pravidelne celé tréningy, tréning. plány, recepty a mnoho ďalšieho. Veď si to mrkni

Čítať viac »