2 min čítania

Projekt Dominika

5 mesiacov spolupráce, takmer 10 kg dole, 100% sebavedomia hore

S Dominikou sme začali v januári. Mala 73 kg. Jedla za pochodu v práci, rýchlo, nestíhala. Trpela záchvatovým prejedaním. Jedálničky jej “fungovali” 2-3 týždne. Používala kalorické tabuľky, ale deptali ju. Sladké jedla aj 2x denne.
Celé dni trávila v práci, nemala aktivitu, ani necvičila. Proste nemala motiváciu

Chcela sa cítiť lepšie vo vlastnom tele, rozumne sa stravovať, nebáť sa jedla, vedieť sa najesť aj vonku, ale nevedela ako na to. Schudnutie pár kíl by brala ako bonus.

No a dnes sme tu, o 5 mesiacov ďalej. Dominika je sebavedomá, má 64 kg a nohy až po zem 😯

Začali sme malými úpravami. Prípravou raňajok do práce. Vyhradenia si času na jedenie. Času pre seba. Naučila sa, ako pracovať s kalorickými tabuľkami – ale s rozumom. Postupne sa to nabaľovalo. Keď začala pomaličky chudnúť, motivácia sa zvyšovala. Sama tomu nechápala, ale išlo to. Držala to, čo bolo nastavené. Viac sa kontrolovala, viac sa hýbala. Po čase dokonca začala aj cvičiť vo fitku, čo bol obrovský krok z komfortnej zóny. Prišli aj ťažšie dni, víkendy, ale ide o dlhodobý proces.

Pridaj sa do mojej skupiny makačov, ktorí dostávajú pravidelné tréningy, recepty a motiváciu.

Progres sama na sebe extra nevidela, ale okolie áno, a ľudia jej to dali vedieť. Aj počas našich callov to bola stále viac pozitívna baba.

Ako sama píše, dnes je to úplne iná žena a mám z nej veľkú radosť!

Domi, drž sa ďalej!

*fotka napravo je trochu nešťastná, fotená v inom uhle o zrkadlo a nohy vyzerajú fakt dlhšie 😅 Avšak nikto nemusel nič naťahovať alebo robiť iné blbosti. Každopádne, super robota je istá 👌

projekt dominika tomax premena coaching
navyky uspesnych ludi tomax
Motivácia
Tomáš

Vieme, že fitness nie je len o cvičení a strave. Je to aj o mentálnom nastavení sa. A práve toto Ti prinášam v sérii videí s mentálnym coachom Lukášom Štecákom.

Čítať viac »
ucinne doplnky vyzivy tomax
Doplnky
Tomáš

Minútka čítaniaKtoré doplnky sú účinné (a bezpečné)? Slovenská antidopingová agentúra (SADA) vytvorila podľa Australian Instute of sport klasifikáciu doplnkov výživy. Ide o systém ABC, ktorý

Čítať viac »
ako dlho si zapisovat kalorie tomax
Strava
Tomáš

Zapisuješ si kalórie už vyše roka nonstop? Alebo nevieš, prečo by si vôbec mal zapisovať?

Čítať viac »