Dajte mi follow

Projekt Lucka – mamina 3 detí, ktorá naozaj chcela

3 min čítania

Projekt Lucka - mamina 3 detí, ktorá naozaj chcela

Parádny výsledok 12-týždňového coachingu (tréning) a veľkého chcenia.

Lucka je mama troch detí a už dlhší čas na rodičovskej. Kvôli zranenému ramenu nemohla robiť isté pohyby. Bolelo ju upažovanie alebo robenie klikov. Stravu nejako extra neriešila. Junk food bol kade-tade. Bola korona, zákaz vychádzania. Predtým niekoľko rokov cvičila vo fitku, mala rada silový tréning. Teraz samozrejme žiadne fitko.

Ktorú z týchto okolností by si použil ako výhovorku? Lucka našťastie ani jednu.

Po úvodnom telefonáte sme vytvorili tréningy a išlo sa na to. Keď mi raz poslala fotku, ako s ňou cvičia aj deti, vedel som, že to pôjde. Že proste chce, hľadá spôsoby, ako sa to dá. Vždy sa pýtala nejaké veci, chcela sa posúvať, zlepšovať sa v tréningoch. A to je to, čo chceš vidieť na svojich klientoch 🙂 Dokonca som ju musel niekedy brzdiť, ale to je len dobré.

V strave sa chcela zlepšiť sama a darilo sa jej to. Skvalitnila ju a sem-tam (väčšinou po náročnej bajkovačke) si dala na čo mala chuť.

Keďže chodenie do fitka nebolo možné, musela cvičiť doma. Lucka však mala celkom slušnú výbavu, z ktorej sa dal vyskladať pekný tréning. Dokonca vraví, že si ten domáci obľúbila a bude cvičiť doma aj naďalej. Museli sme pracovať okolo zranenia a v tréningu sme robili špecifické veci. Avšak keď sa chce, vždy sa dá nájsť spôsob. Pri každom check-in calle sme si prešli tréning a vždy chcela nájsť nejakú ťažšiu alternatívu daného cviku. Cieľom bolo zlepšiť kondičku, stabilitu a vyzerať lepšie. Myslím, že to všetko sa jej podarilo.

 

Výhovoriek by si mohla nájsť kopu. Lucka sa však rozhodla, že so sebou niečo spraví, chcela zmenu a neustále sa zlepšovať. Váhu sme nesledovali, je to zbytočné, výsledok hovorí sám za seba. Klobúk dole!
Ale som si istý, že toto nie je koniec, len začiatok. Má svoju predstavu a cieľ, ktorý pri takejto pracovnej morálke určite dosiahne. Držím palce!

Čo hovorí na coaching Lucka:

Síce cvičím už od 14-tich rokov, ale po 6 ročnej pauze počas materskej a nájdení nového hobby v podobe horskej cyklistiky, som sa definitívne dokopala začať so sebou niečo robiť, keďže mi chýbala kondička, sila v nohách ako aj stabilita na bicykli. Našťastie, v nešťastnej dobe kovidovej, som musela ako milovník smradľavých gymov a ťažkých želiez začať domácim tréningom. Tomáš mi ale pomohol prekonať nechuť k týmto tréningom, zamilovala som si ich, dokonca aj tie planky. Až natoľko, že sa mi snáď raz podarí aj planche. Tomáš sa o klienta naozaj zaujíma, niesú to žiadne plány stiahnuté z internetu, ale vytvorené presne na mieru a pravidelne update-ované. Super komunikácia a úžasná zbierka cvikov či uz s činkami, vlastnou váhou, trx, expandermi, fitloptou …. jednoducho s čím len chceš alebo s tým čo máš. Tomáša môžem len odporučiť a poďakovať sa mu za úžasný prístup a nové lepšie ja 🙂

Ak chceš dosiahnuť podobný cieľ, pozri si moju ponuku služieb. Určite spolu niečo vymyslíme!

Ak sa Ti článok páči a chceš pomôcť kamošom, zdieľaj im ho 🙂

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
benefity cvicenia tomax
Cvičenie
Tomáš

Cvičenie nie je len o fyzične. Tu sú jeho ďalšie parádne výhody.

Čítať viac »
Strava
Tomáš

Priberanie môže byť pre niektorých ľudí rovnako náročné ako chudnutie. Ak sa snažíš pribrať, tu je niekoľko tipov.

Čítať viac »
Baby, fitkom NEbudete vyzerať ako muži! tomax
Cvičenie
Tomáš

2 min čítaniaBaby, fitkom NEbudete vyzerať ako muži! Ak si žena, ktorá sa silovému tréningu vyhýbala ako Boris kondómom, je

Čítať viac »

Newsletter


Jednoduché a užitočné info, cca raz týždenne:

- tip ku strave
- tip ku tréningu
- špeciál len pre odberateľov

Budem Ti posielať tipy a triky zadarmo

Ukážem Ti, ako sa baviť pohybom a žiť zdravšie. Jednoducho, dlhodobo, v bežnom živote.