3 min čítania

Projekt Lucka - mamina 3 detí, ktorá naozaj chcela

Parádny výsledok 12-týždňového coachingu (tréning) a veľkého chcenia.

Lucka je mama troch detí a už dlhší čas na rodičovskej. Kvôli zranenému ramenu nemohla robiť isté pohyby. Bolelo ju upažovanie alebo robenie klikov. Stravu nejako extra neriešila. Junk food bol kade-tade. Bola korona, zákaz vychádzania. Predtým niekoľko rokov cvičila vo fitku, mala rada silový tréning. Teraz samozrejme žiadne fitko.

Ktorú z týchto okolností by si použil ako výhovorku? Lucka našťastie ani jednu.

Po úvodnom telefonáte sme vytvorili tréningy a išlo sa na to. Keď mi raz poslala fotku, ako s ňou cvičia aj deti, vedel som, že to pôjde. Že proste chce, hľadá spôsoby, ako sa to dá. Vždy sa pýtala nejaké veci, chcela sa posúvať, zlepšovať sa v tréningoch. A to je to, čo chceš vidieť na svojich klientoch 🙂 Dokonca som ju musel niekedy brzdiť, ale to je len dobré.

V strave sa chcela zlepšiť sama a darilo sa jej to. Skvalitnila ju a sem-tam (väčšinou po náročnej bajkovačke) si dala na čo mala chuť.

Keďže chodenie do fitka nebolo možné, musela cvičiť doma. Lucka však mala celkom slušnú výbavu, z ktorej sa dal vyskladať pekný tréning. Dokonca vraví, že si ten domáci obľúbila a bude cvičiť doma aj naďalej. Museli sme pracovať okolo zranenia a v tréningu sme robili špecifické veci. Avšak keď sa chce, vždy sa dá nájsť spôsob. Pri každom check-in calle sme si prešli tréning a vždy chcela nájsť nejakú ťažšiu alternatívu daného cviku. Cieľom bolo zlepšiť kondičku, stabilitu a vyzerať lepšie. Myslím, že to všetko sa jej podarilo.

 

Výhovoriek by si mohla nájsť kopu. Lucka sa však rozhodla, že so sebou niečo spraví, chcela zmenu a neustále sa zlepšovať. Váhu sme nesledovali, je to zbytočné, výsledok hovorí sám za seba. Klobúk dole!
Ale som si istý, že toto nie je koniec, len začiatok. Má svoju predstavu a cieľ, ktorý pri takejto pracovnej morálke určite dosiahne. Držím palce!

Čo hovorí na coaching Lucka:

Síce cvičím už od 14-tich rokov, ale po 6 ročnej pauze počas materskej a nájdení nového hobby v podobe horskej cyklistiky, som sa definitívne dokopala začať so sebou niečo robiť, keďže mi chýbala kondička, sila v nohách ako aj stabilita na bicykli. Našťastie, v nešťastnej dobe kovidovej, som musela ako milovník smradľavých gymov a ťažkých želiez začať domácim tréningom. Tomáš mi ale pomohol prekonať nechuť k týmto tréningom, zamilovala som si ich, dokonca aj tie planky. Až natoľko, že sa mi snáď raz podarí aj planche. Tomáš sa o klienta naozaj zaujíma, niesú to žiadne plány stiahnuté z internetu, ale vytvorené presne na mieru a pravidelne update-ované. Super komunikácia a úžasná zbierka cvikov či uz s činkami, vlastnou váhou, trx, expandermi, fitloptou …. jednoducho s čím len chceš alebo s tým čo máš. Tomáša môžem len odporučiť a poďakovať sa mu za úžasný prístup a nové lepšie ja 🙂

Ak chceš dosiahnuť podobný cieľ, pozri si moju ponuku služieb. Určite spolu niečo vymyslíme!

Ak sa Ti článok páči a chceš pomôcť kamošom, zdieľaj im ho 🙂

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
projekt katka tomax
Premeny
Tomáš

Katka nebola športovkyňa. Snažila sa schudnúť, hýbala sa, ale váha nešla dole. Začali sme spolu makať a za 100 dní šlo dole krásnych 10 kíl.

Čítať viac »
Ako sa nevrátiť z dovolenky o 5 kíl ťažší tomax
Strava
Tomáš

Si na dovolenke, beriem. Chceš mať kľud, oddýchnuť si, neriešiť. Ale naozaj sa po 10 dňoch nemusíš vrátiť o 5 kíl ťažší. Mysli nejaký pohyb a rozumný výber pri strave.

Čítať viac »
vyzva 8 tyzdnov tomax
Motivácia
Tomáš

Leto je takmer za nami, čas drinčíkov, grilovačiek a párty sa pomaly končí. Je čas opäť na sebe makať a dať sa do režimu. Ten Ti ponúkam – je už len na Tebe, či na sebe naozaj chceš makať a o necelé 2 mesiace si povedať, že to stálo za to.

Čítať viac »